Apixly · Harga API
minimax-m3
minimax-m3 · Penjanaan teks
Harga rasmi standard ≤512K
Harga model di gerbang minimax-m3 ↓Integrasi API · Penjanaan teks
Model teks menghasilkan jawapan daripada mesej. Mulakan dengan teks biasa; uji alat, input imej dan penstriman dalam kumpulan pilihan sebelum mengaktifkannya dalam aplikasi.
- ID model dalam permintaan
- minimax-m3
- Kumpulan awam
- ChineseLLM-stable · ChineseLLM-discount
Cipta kunci Apixly, pautkan kumpulan yang menyenaraikan model ini dan simpan kunci dalam pemboleh ubah persekitaran pelayan. Harga awam tidak termasuk diskaun peribadi; semak kumpulan sebelum menghantar permintaan.
curl --fail-with-body --max-time 120 'https://apixly.ai/v1/chat/completions' \
-H "Authorization: Bearer $APIXLY_API_KEY" \
-H 'Content-Type: application/json' \
--data-binary '{
"model": "minimax-m3",
"messages": [
{
"role": "user",
"content": "Hello"
}
],
"stream": false
}'Mulakan dengan permintaan kecil. Semak hasil lengkap dan usage, kemudian padankan caj dalam konsol. Untuk sembang semak choices[0].message.content, embedding data dan pemeringkatan semula results. Status HTTP berjaya sahaja tidak memadai. Contoh tidak mencuba semula secara automatik.
Bandingkan model berkaitan
Harga awam
Harga awam
Penyedia
- Input/ 1M tokenLalai
- $0.54
- Output/ 1M tokenLalai
- $2.16
- Bacaan cache/ 1M tokenLalai
- $0.108
- Penulisan cache/ 1M tokenLalai
- $0.27
Lalai/ 1M token
Saluran: ChineseLLM-stable
<=512K · ≤524,288 token/ 1M token
- Input/ 1M token<=512K · ≤524,288 token
- $0.54
- Output/ 1M token<=512K · ≤524,288 token
- $2.16
- Bacaan cache/ 1M token<=512K · ≤524,288 token
- $0.108
- Penulisan cache/ 1M token<=512K · ≤524,288 token
- $0.27
>512K · >524,288 token/ 1M token
- Input/ 1M token>512K · >524,288 token
- $1.08
- Output/ 1M token>512K · >524,288 token
- $4.32
- Bacaan cache/ 1M token>512K · >524,288 token
- $0.216
- Penulisan cache/ 1M token>512K · >524,288 token
- $0.27
- Input/ 1M tokenLalai
- Rasmi
$0.3$0.15 - Output/ 1M tokenLalai
- Rasmi
$1.2$0.6 - Bacaan cache/ 1M tokenLalai
- Rasmi
$0.06$0.03 - Penulisan cache/ 1M tokenLalai
- $0.15
Lalai/ 1M token
Saluran: ChineseLLM-discount
input<=512K · ≤512K token/ 1M token
- Input/ 1M tokeninput<=512K · ≤512K token
- $0.15
- Output/ 1M tokeninput<=512K · ≤512K token
- $0.6
- Bacaan cache/ 1M tokeninput<=512K · ≤512K token
- $0.03
- Penulisan cache/ 1M tokeninput<=512K · ≤512K token
- $0.15
input>512K · >512K token/ 1M token
- Input/ 1M tokeninput>512K · >512K token
- $0.3
- Output/ 1M tokeninput>512K · >512K token
- $1.2
- Bacaan cache/ 1M tokeninput>512K · >512K token
- $0.06
- Penulisan cache/ 1M tokeninput>512K · >512K token
- $0.3
Harga rasmi dan diskaun dibandingkan dengan unit serta peringkat pengebilan yang sama.
Teks dan media yang dibilkan mengikut token menunjukkan harga bagi setiap sejuta token. Tawaran lain menggunakan harga setiap imej, saat, permintaan, entri input atau blok aksara. Input, output dan cache dibilkan secara berasingan jika disenaraikan.